İzmir Transferlerimiz

Hayalindeki yere git

Ege'de olmak

İzmir Saat Kulesi

İzmir’in sembolü olan SAAT KULESİ Konak meydanında bulunmaktadır.                            “SAHİL VIP transfer”ile ulaşabilirsiniz.                                     1901 yılında Osmanlı Padişahı Sultan II.Abdülhamit Döneminde tahta çıkışının 25.yılını kutlamak için 1901 yılında yapılmıştır. 25 metre uzunluğunda yapılan tarihi saat kulesiplatformu mermerden ve diğer yapıları ise kesme taştan yapılmıştır.Baklava dilimi kabarma  işlemeleri,dört köşesinde bulunan çeşmeleri ve görüntüsü ile hayran bırakıyor.Kulenin saati Alman İmparatoru 2.Wilhelm tarafından hediye edilmiştir.     

7/24 ekonomik ve güvenli transfer…  SAHİL VIP                                                   İzmirlilerin buluşma noktası olan saat kulesi gece ışıkların yanması ile harika bir görüntü oluşturuyor.

Bu güzelliklere Sahil  VIP transfer İzmir havalimanından ve İzmir‘in her bölgesinden sizleri güvenle ve sorunsuz ulaştırır.

Bafa Gölü

MİLAS‘ın doğal güzelliklerinden olan BAFA GÖLÜ içinde barındırdığı binlerce kuştan dolayı milli park  ilan edilmiştir.          

İzmir Adnan Menderes ve Dalaman havalimanı dahil her noktadan Sahil VIP transfer ile sizleri transfer edebiliriz.             

Ege bölgesinin en büyük gölü olan, 7 bin hektarlık alanı kaplayan Bafa Gölü, Milli Parkı çam ormanları ile kaplıdır. Geçmişi 2000 yıl öncesine dayanan Bafa yöresi,antik felsefenin öncülerinden ünlü filozof Heraklit’in memleketi olarak biliniyor. Bafa Gölü  Milli Parkı sınırları içinde bulunan Heraklia Antik Kenti ve
 Latmos Antik Kenti ile tarihi güzelliklerini de gözler önüne sermektedir.Heraklia’nın içindeki Athena Tapınağı günümüze kadar gelmiştir.Heraklia Antik Kenti’nin üzerinde İkizada koyu bulunmaktadır.
Ayrıca Bafa Gölünde Menci Adası ve Hayalet Adası bulunmaktadır. Bafa Gölü’nün kıyısında bulunan Beşparmak Dağları’nı Araplardan kaçan rahipler keşfetmiş ve Çevredeki manastırlar içinde en ulaşımı zor ve görkemli olan StylosManastır‘ı kurulmuştur.    Sahil VIP ile kolay ve güvenli transferiniz mümkündür.                 Gölün en derin yeri 25 metre ve üzerinde 4 adet ada ve bu adaların üzerinde de antik Heraklia kalıntıları bulunmaktadır.Sadece mükemmel bir doğa ve tarihi görebilmek için  günübirlik gezelebilir veya tatilinizi göl kenarında geçirebilirsiniz.          Tüm bu tatil sürecinizde SAHİL VIP transfer size en konforlu ve güvenli hizmeti sağlayarak 7/24 transferinizde yanınızdadır.

Efes Antik Kenti

Selçuk denince akla ilk olarak EFES ANTİK KENTİ gelir. Transfer mi istiyorsunuz? SAHİL VIP transferi arayabilirsiniz.

Antik kentin kuruluşu M.Ö. 6.000 yıllara dayanmaktadır.Helenistik Dönem,Roma,Bizans,Beylikler veOsmanlı Dönemleri’ne kadar bu antik bir yerleşim alanı olarak kullanılmıştır..Dünyanın 7 harikasından birisi olan Artemis Tapınağı‘nın da ev sahibidir.Görülecek tarihi yapıtlar arasında Efes Antik Kent Tiyatrosu,Çifte Kilise,Hadrian Tapınağı, Trajan Çeşmesi,St John Kilisesi,Celsus Kütüphanesi,Yamaç Evler,Meryem Ana Evi bulunmaktadır.                           Sahil VIP transfer ile İzmir Adnan Menderes havalimanı dahil her noktadan sizlere 7/24 transfer ve tahsis sağlayabiliriz.                         Hıristiyanlar için kutsal hac yerlerinden biri olarak kabul edilmiştir ve her yıl Ağustos ayının 15’inde Vatikan tarafından düzenlenen büyük ayin burada gerçekleştirilir.Şirince çok yakın bir mesafede ve Kuşadası‘na 20-25 dk uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir’in her noktasından sizlerin transferini sağlayarak bu bölgede bulunan tüm güzelliklere transferinizi sağlamak için SAHİL VIP transfer‘i arayınız.Tahsis ve transferiniz için hazırız

 

 
 

  

Kütahya Çini Müzesi

Kütahya İlimizin merkezine bağlı Paşamsultan Mahallesinde bulunur.  Türkiye’deki ilk ve tek çini müzesidir. Bundan dolayı önemli bir yere sahiptir.Aslında Germiyan Beyi II.Yakup‘un yaptırmış olduğu külliyenin imaret bölümünün ayrıldığı müze 1999 yıllında hizmete girmiştir. Müzede sergilenen ve 14. yüzyıldan bu yana yapılan çiniler sergilenmektedir.

İzmir‘in her noktasından transferinizi sağlayarak Kütahta ve çevresindeki bölgelere sizleri ulaştırabilir ve sizlere transferinizde konfor ,güven ve kolaylık sağlayabiliriz.7/24  SAHİL VIP transfer bir telefon uzağınızda.

En iyi Deneyimler için buradayız

Son model lüks araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz
Mutlu Müşteriler
Gülen yüzler

Keyifli Seyahatleriniz için

İzmir Transferlerimiz

İzmir Transferlerimiz” hakkında 3 yorum

  1. Merhaba;

    Çok keyifli bir yolculuk oldu.İlker beye göstermiş olduğu ilgi,özen için teşekkür ederim.Bir sonraki syehatimizde görüşmek üzere.

  2. Çok başarılı bir transfer şirketi. Tatilimizin hem başlangıcında hem de bitiminde özel araçlar ile seyahatimizi taçlandıran ekibe teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Size nasıl yardımcı olabilirim?