İzmir Selçuk Transfer

İzmir Selçuk Transfer

Birçok değerli ve önemli tarihi yapıyı bünyesinde barındıran İzmir’in Selçuk ilçesi, dünya kültür mirası listesinde bulunan ve dünyanın yedi harikasından birisi sayılan yapılarıyla en iyi açık hava müzelerinden bir tanesidir. Böylesine değerli tarihi zenginlikler barındıran ilçenin, tarih turizmi sezonları da bu nedenle oldukça yoğun geçmektedir. Eski amazonlar tarafından kurulduğuna inanılan, bir doğu roma kenti ve döneminin ticaret başkenti olan Antik Efes Kenti, dünyanın yedi harikasından birisi olan Artemis Tapınağı ve Hristiyanlığın hac merkezlerinden birisi olan Meryem Ana Kilisesi‘ne ev sahipliği yapan ilçe, aynı zamanda selçuklu mimarisinin güzel örneklerinden olan İsa Bey Camii’ni de bünyesinde barındırmaktadır. Selçuk ilçesine yapacağınız seyahatlerinizde bölgeyi tanıyan, eğitimli ve deneyimli şöförlerimiz ile yapacağınız seyahatlerinizi daha konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecek ve İzmir Selçuk transfer hizmetimizin kalite ve güvenini hissetmiş olacaksınız.

İzmir’den Selçuk’a seyahat edecek olan yolcularımız için, İzmir ilindeki diledikleri lokasyondan veya havalimanından alarak İzmir – Selçuk transfer hizmetiyle Selçuk ilçesine rahat ve güvenli yolculuk yapmaları sağlamayı amaçlıyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a gitmek isteyen yolculara, Selçuk beldesine ister tatil, ister kültürel seyahat isterlerse ilçenin lezzetlerinin tadına bakmak gibi her hangi amaçla olursa olsun dilerlerse zamandan tasarruf ederek dilerlerse de rota üzerindeki görülecek yerlerin seyir keyfini yaşayacakları şekilde ulaşmalarını amaçlıyoruz. Geniş araç filomuz içerisinde, seyahat ihtiyaçlarına uygun olacak, VIP taşıma, klasik araç, spor araç, geniş ve çok koltuklu araç gibi seçecekleri farklı türlerdeki araçlar ile yolcularımızı rahat ve güvenli bir seyahat sonunda varmak istedikleri noktaya ulaştırıyoruz. İzmir Selçuk transfer hizmeti, Selçuk ilçesine İzmir’den ulaşmak için tercih edilebilecek en kısa, konforlu ve güvenli yol. Yalnızca Selçuk ilçesinin merkezine değil, Selçuk’un tüm belde ve komşu bölgelerine de transfer hizmeti veren firmamız, Atatürk, Cumhuriyet, Şirince, Belevi, Çamlık, 14 MayısAcarlarBarutçu, GökçealanHavutçuluİsa Bey, Zeytinköy, SultaniyeZafer gibi Selçuk’un mahalle ve bölgelerine, yolcularımızın tam olarak gitmek istedikleri noktaya kadar transfer hizmeti vermektedir.

İzmir havalimanından Selçuk’a gidecek olan yolcular için hem hızlı hem güvenilir bir yol olan Sahil VIP Transfer İzmir Selçuk transferi hizmeti bu eşsiz tatil cennetine giden yola başka bir gözle bakmanızı sağlıyor. Havalimanından Selçuk’a gitmek için en hızlı, güvenli ve konforlu yolu sizler için sunuyoruz.

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?