İzmir Havalimanı Transfer

İzmir  Havalimanı  Transfer

İzmir Havalimanı Transfer hizmetimiz ile size özel transfer hizmetini VİP araçlarımızla güvenli, konforlu, ekonomik, olarak gerçekleştirmekteyiz. Sahil Vip Transfer olarak, İzmir ve Tüm Ege Bölgesi’nde transfer ve şoförlü araç kiralama hizmeti vermektedir. 24 saat online veya telefon ile ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan yurt içi veya yurt dışından gelen yolcuları zamanında güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaştırmayı sorumluluk edinmiştir. Uçuş kodunu takip ederek rötarlı uçuşlarda dahi sizi zamanında karşılayarak İzmir Vip Havaalanı transfer hizmetini gerçekleştirmektedir.

Sahil Vip Transfer olarak öncelikle vizyonumuz müşteri memnuniyeti esas almaktadır. Profesyonel, deneyimli, güler yüzlü kadromuz ve son model araçlarımız ile vip transfer hizmetini güvenli hale getirmiş bulunmaktayız. Çocuk yolcular için özel araç koltuğu da uzun yolcuklarda hizmete  sunulmaktadır. Araçlarımız düzenli olarak, periyodik bakımı zamanında gerçekleşmektedir. Yıllardır Ege bölgesinde büyük bir titizlikle protokol taşımacılığı, tüm özel organizasyonlarda Vip transfer hizmeti sunmaktadır. Her bütçeye uygun transfer fiyatları uygun şekilde sunulmuştur. Yurt içi veya yurt dışından gelen iş insanları için düzenlenen toplantı, gezi vb. organizasyonlarda zamanında transfer hizmeti sunulmaktadır.

İzmir Vip Transfer, İzmir Havalimanı transfer hizmetinde de kaliteli ve size uygun ekonomik koşullarda istediğiniz varış noktasına konforlu ulaşımı sağlamaktadır. Araç sadece size ve ailenize özel olarak taşımayı amaçlamıştır. İstediğiniz saatte transfer veya tahsis için Sahil Vip Transfer sizi ve ailenizi güvenli bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırır. İzmir Havalimanı transfer için, gelen yerli ve yabancı turistlerimize günü birlik veya daha uzun süreli gezi organizasyonları hizmeti sağlıyoruz. Rezervasyonunuzu internet üzerinden veya telefon ile de yaparak, gerektiğinde rehber hizmeti ile turlar düzenliyoruz.

Günümüz şartlarında, içinde bulunduğumuz  salgın sebebi ile de temizlik ve hijyen bakımından müşterilerin sağlığı  için  tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Sahil Vip Transfer olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını korumak için öncelikle araçlarımız, müşteri binmeden önce mutlaka dezenfekte edilmektedir. İzmir Havaalanı transfer, ve tüm transferlerimizde yolcularımıza personelimiz tarafından dezenfektan uygulanacaktır. Araca binmeden önce el ve ayak dezenfektanı verilecektir. Maske ile yolculuk zorunluluğu da hatırlatılmaktadır. İş, Gezi, Tur, Seyahat, Transfer, ve tüm özel ihtiyaçlarınız için 7/24 Sahil Vip Transfere  ulaşabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes  Havalimanı transfer hizmeti sunan  Sahil  Vip Transfer  güvenli ve konforlu bir yolculukta size eşlik etmektedir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından çıkışlı günübirlik Çeşme, Alaçatı, Seferihisar, Kuşadası,  Şirince, ve bir çok turda Sahil Vip Transfer profesyonel rehber ile seyahat imkanı sağlamaktadır. Sahil  Vip  Transfer şoförlü düğün arabası kiralama hizmeti de konforlu ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Transfer hizmeti sırasında yolcu taleplerinin tam ve eksiksiz iletilmesi nitelikli bir hizmet için önemlidir. Uçuşla ilgili rötar ya da uçuş iptalleri hakkında da müşterilerin bizimle iletişim halinde olması hizmet kalitesi açısından önemlidir. İzmir’e ziyarete gelen yolcuların diledikleri noktalara aktarılmasında kişiye özel transfer hizmeti bu yolculuğu kolaylaştırır. İzmir Havalimanı’nda yolcuları karşıladığımızda iletişim bilgileri ve rezervasyon bu hizmeti daha da kolaylaştırmıştır.

İzmir Havaalanı transfer hizmeti verilirken araçlarımızın son model ve teknolojik açıdan yeterli donanıma sahip olması müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi bakımından önemlidir.

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?