İzmir Söke Transfer

İzmir Söke Transfer

Ege Denizi’nin tarihi ve doğal güzelliklerle dolu orta kıyı bölgesi olan Söke, İzmir’e 120 km uzaklıkta, araç ile ortalama 1 saat 30 dakika süren bir ilçedir.

Aydın ilinin batısında kalan bu ilçeye ulaşımın, kara yolu, tren seferleri ve araç kiralama gibi seçenekleri vardır. Bu seçeneklerden en konforlu olanı Sahil Vip Transfer firmasının sunmuş olduğu transfer hizmetidir.

İzmir – Söke transfer hizmeti, yolcuların gidecekleri noktaya en güvenli, konforlu ve mümkün olan en kısa zamanda ulaşmasını sağlamaktadır.

En öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olup, yolcularımızı gerek iş toplantısı, seminer, fuar, gerekse tatil amaçlı aile ve arkadaş gezilerinde yanlarında olarak ulaşımlarını sorunsuz ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Söke’ye ulaşmak isteyen değerli yolcularımız 7 gün 24 saat boyunca bizimle irtibata geçtikleri takdirde, kişiye özel araç tahsis ederek en güvenli ve kısa şekilde ulaşımlarını sağlıyoruz. Onlar araç kullanma zahmetine girmeden yolculuk yapmanın keyfini çıkarırken, biz de memnun müşterilerimize bir yenisini daha ekliyoruz.

Transfer hizmetimiz aynı zamanda özel gecelerinizde de size hizmet vermektedir. Mezuniyet, tiyatro, akşam yemekleri, nişan,düğün, doğum günü veya partiler gibi organizasyonlarda sizi en özel hissettirecek şekilde ulaştırabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?