İzmir Burhaniye Transfer

İzmir Burhaniye Transfer

Burhaniye, Balıkesir ilinin Ege Denizi kıyısında bulunan, ağrılıklı olarak zeytinyağı üretimine yönelmiş bir bir ilçesidir. Kuzey Ege olarak tanımlanan bölge coğrafyası içerisinde yer alır. İzmir’e olan uzaklığı 190 km’dir. Ortalama olarak 2 saat 25 dakika sürmektedir.

İzmir’den Burhaniye’ye ulaşmanın bir çok farklı alternatifi olsa da en güvenli ve rahat seçenek Sahip Vip Transfer firması ile alınacak olan transfer hizmetidir. İzmir – Burhaniye transfer hizmeti, hangi sebeple olursa olsun yolcularımızın ulaşımını en konforlu şekilde gerçekleştirmelerini sağlamayı amaç edinmiştir. Deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sizi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıp Burhaniye’ye en profesyonel ve mümkün olan en kısa şekilde ulaştırıyoruz. Yapılan yorucu uçak yolculuğunun ardından, bir de araba kullanıp trafik sorunu çekmeye gerek kalmadan Vip araçlarımızda ister kalabalık gruplar halinde isterseniz yalnız şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından Havalimanı’ndan karşılanıp varış noktasına kadar kendinizi en rahat şekilde hissetmeniz en büyük amacımız. Uzun mesafede konforlu bir transfer hizmeti için günün her saati büyük  bir özveri ile çalışmaktayız.

Tüm bunların yanında sadece iş toplantıları, seminer ve kongreler dışında günlük gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olmak adına da hizmet vermekteyiz. Yapacağınız dost ziyaretleri ve alışverişlerinizde size özel şoförlü araçlar ile Vip transfer hizmeti sunmaktayız.

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?