İzmir Çeşme Bodrum Transfer

İzmir Çeşme Bodrum Transfer

Sahil VIP Transfer firması olarak, trafik kurallarına uyan profesyonel, eğitimli, deneyimli ve her zaman güler yüzlü olan şoförlerimiz ile son derece güvenli ve konforlu şekilde değerli yolcularımızı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Bodrum’a kaliteli şartlarda ulaştırma hizmeti sağlamaktayız.

Bireysel ya da grup transferleri, (iş, aile veya arkadaş grupları) şoförlü şekilde araç kiralama, kongre, seminer, fuar ulaşımı ve tüm tatil gezileri için 7 gün 24 saat transfer seçeneği sunmaktayız.  İlk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yolcularımızın seyahatleri boyunca maksimum konfor, güven ve kaliteli şekilde gidecekleri yere ulaşmalarını garanti ediyoruz.

Sahil Vip Transfer firması olarak yılların bize kazandırdığı deneyim sayesinde, yeni jenerasyon Vip transport araçlarımız ve profesyonel sertifikası olan personelimiz ile son model modern ve klimalı araçlarımız ile yolcularımızı büyük bir özenle diledikleri yere güvenle ulaştırıyoruz.

Yorucu bir uçak yolculuğun ardından trafikte araba kullanma sorununu ortadan kaldırarak, keyifle etrafı izlemenin tadını çıkararak aynı zamanda Sahil Vip Transfer’in tüm imkanlarından faydalanarak yolculuk yapmanın keyfini sürün.

Bodrum’un kusursuz deniz ve plajları, harika doğası ve dokusuyla kendinizi muhteşem bir ortamda hissedeceksiniz. Özellikle yaz aylarında hem yurt içinden hem de yurt dışından ziyaretçilerin ilgi odağı olan Bodrum, aktivite ve eğlence seçenekleriyle ziyaretçilerine kucak açıyor. Hal böyle olunca çok yoğun talep görmesi sonucu, ulaşımda yaşanan aksaklıklar, yoğunluklar ve zaman kayıpları gibi negatif durumlar kendini gösteriyor. Fakat İzmir Çeşme – Bodrum transfer hizmeti sayesinde, tüm bunları düşünmenize gerek kalmadan yalnızca iş, tatil, eğlence veya aktivitelerinize odaklanabilirsiniz.

Günümüzde herkesin büyük tedirginlikler yaşadığı Covid-19 virüsüne karşı alınabilecek tüm temizlik önlemlerini almış bulunmaktayız. Her transfer öncesinde ve sonrasında tüm araçlarımız özel dezenfekte malzemeleri ile yeniden kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ayrıca tüm araçlarımızda yolcularımızın kullanımı için maske, eldiven ve dezenfektan bulunduruyoruz.

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?