İzmir Havalimanı Ayvalık

İZMİR AYVALIK TRANSFER

İzmir Havalimanı Ayvalık transfer için Sahil VIP Transfer güvenli, Deneyimli kadrosu ile 7/24 size VIP transfer hizmeti sunmaktadır. Ege bölgesi’nde gezilecek yerlerin başında Balıkesir’in Ayvalık ilçesi ilk sıralarda yer alır. Yaklaşık 22 adanın çevrelediği, Cunda (Alibey Adası) gibi adaya da ev sahipliği yapar. Ayrıca tarihi konak sayısı olarak da oldukça fazla konağa sahiptir.  

Ayvalık 500 yıllık bir tarihi olan şehirdir. Kydonia ismi ile bilinen, mübadeleler yaşamış, bir çok milletin aynı çatı altında barınmasını sağlamış bir yer. Bu yüzden, özellikle Rumlardan bir çok yapı hala yer almaktadır. Bölgeye has sarımsak taşı olan yapılar bulunmaktadır.

Kuzeyinde Kaz Dağları, güneyinde İzmir yer alıyor. İzmir Havalimanı’ndan  Ayvalık ve çevre bölgelere  kaliteli ve ekonomik seyahat için Sahil Vip Transfer size 7/24 güvenli yolculuk sunmaktadır.  

Bölgede görülecek onlarca köy, yüzlerce, taş sokakları bulunur. Ayvalık’a sadece yazın deniz, kum, güneş  için gidilmediğini  göreceksiniz. Size özel  transfer hizmeti ile Cunda  Adası’nı gezebilir,  muhteşem havasını  içinize çekerek huzur bulabilirsiniz. Özellikle deniz mahsulleri  ve plajları ile Ayvalık yaz tatilleri için ideal bir ilçe.  

Şeytan Sofrası çok hoş manzaraya sahip turistik yerdir. Şeytanın ayak izinin  olduğuna inanılan çukura para atılıp dilek dilemek adettendir. Sarımsaklı,  Ayvalık’ın en uzun sahilidir. Sahilde adım başı çarşı,  hediyelik eşya ve plaj ürünlerinin satıldığı mekanlar yer alır. Yerli ve yabancı turist ziyareti de oldukça fazladır. Ayvalık Sarımsaklı’ya Sahil Vip Transfer hizmeti ile  yapacağının yolculukta  3km uzaklıktaki Badavut plajına mutlaka uğrayın.  

Cunda Adası, adını Kurtuluş Savaşı’nda ”Yunanlılara teslim olun ” emrini yok sayıp saldırıya geçen Yarbay Ali Çetinkaya’dan almış. Cunda Adası karaya bir köprü ile bağlıdır. Sahil kenarında yan yana dizilmiş balık restoranları,  lokmacı  ve dondurmacılar yer alır.  Taş Kahve de kahve keyfi için oldukça talep edilen bir yer. Cunda tarz olarak Alaçatı’ya da benzemektedir. Taş sokaklar, Rum evleri  bunların en çarpıcı mekanlarıdır. Ayvalık transfer gezinizde mutlaka sahilde tost yemeden olmaz…Bunun yanında tekne turları  da oldukça yaygındır. Sahil Vip Transfer, İzmir Ayvalık  ve Cunda adasına yapacağınız turda size keyifli,  güvenli, konforlu vip transfer imkanı sağlar.    

İzmir Ayvalık transfer için rezervasyonu uzun 7/24 firmamıza yaptırabilirsiniz. Sahil Vip Transfer güvenli ve konforlu yolculuk için siz müşterilerimize zamanında transfer hizmeti sağlamaktadır. 

İzmir Havalimanı Ayvalık

İzmir Havalimanı Ayvalık” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?