İzmir'in Muhteşem Manzaralı Tatil Beldesi Urla

İzmir’den 45 dakikada ulaşabileceğiniz Urla transferi için, sakin doğası ve nostaljisini koruması ile favori olan huzurlu bir kasaba özelliği bulunmaktadır. İzmir‘e yakın olması, yeşil doğası, sakin plajları, lezzetli Ege yemekleri ile ünlü mekanlarının  İzmir Urla‘nın gözde tatil beldesi olmasında büyük payı var . Ayrıca İzmir Urla transfer için, bu huzurlu kasabaya günlük gezi dışında, Enginar Festivali zamanında da ulaşabilmek için Sahil Vip Transfer ile vip transfer şeklinde keyifli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Araç içinde her türlü konforu bulunmaktadır. TV, çocuk koltuğu, buzdolabı vb.

Urla’ya gezi rotanızda İskele Caddesi başlangıç noktası olarak bilinir. Sahilin uzantısında birçok kafe, bar ve restoranlar gün boyu hareketli olduğu, kadar gece de ışıl ışıl canlılığını koruyor.

Cumartesi ve Pazar günü İskele Pazarı’nda Ege’nin değişik otlarını ,organik sebze ve meyvelerini de bulabilirsiniz. İzmir Urla vip transferi böylelikle daha da keyifli bir hal alabilmektedir.  

İzmir Urla ‘da gezilecek yerler arasında Karantina Adası, Urla’da iki bölümden oluşuyor. Osmanlı Dönemi’nde karantina bölgesi olarak bulaşıcı hastalıklar için Fransızlar tarafından kurulan hastane 1960’da Kemik Hastanesi haline getirilmiştir . Diğer tarafta da özel bir hastane. Adanın sağından da denize girilebilen bir plaj mevcut. Urla’ya bağlı birçok koy da bulunmaktadır. En popüler de Barbaros, Özbek,  Balıklıova, Bademler’dir. Günlük turlarımızda Urla Vip transfer hizmeti için de Sahil  Vip Transfer ile  bu plaj ve koylara, keyifli bir şekilde seyahat etme imkanı bulabilirsiniz.

Günübirlik   gezi   transferi için birbirine yakın mekanları da görme imkanı bulunmaktadır. Klazomenai Antik Kenti, Yorgo Seferis’in Evi, Necati Cumalı Anı ve Kültür Evi , Urla Sanat Sokağı, Urla Molgaca Pazarı ve Tarihi Arasta Çarşı ,Urla Bağ Yolu bunlar arasındadır.

Özellikle Urla Sanat Sokağı ilçenin gözbebeğidir. Yan yana  dizilen tasarım butikleri,konsept mekanları, seramik, sahaf ve antika tezgahları gezebilirsiniz.   

Molgaca Pazarı, Pazar günü köylünün sebze ve meyvesini getirdiği, esnaf kahvesi ile ünlü pazardır. Eski zanaatlerin devam edildiği ; saatçi, terzi, ve kumaşçıların bulunduğu  yerdir. 

Urla Bağ Yolu, genellikle gezi rotanızda ayrı bir gün  yapacağınız İzmir Urla vip transfer de yer ayırabileceğiniz yerdir.Birçok tesis olduğundan mutlaka hakkını vermek gerekiyor.  

Urla’ya transferinizde mutlaka güvenilir, deneyimli, konforlu bir yolculuk için VIP transfer hizmeti ile Sahil Vip Transfer’i tercih edebilirsiniz.

İzmir Urla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?