İzmir Şirince Transfer

İzmir Şirince Transfer

İzmir – Şirince transfer hizmetini tercih eden yolcularımızı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıp konforlu ve güvenli bir şekilde İzmir`in Selçuk ilçesine bağlı olan, 8 km. mesafede bulunan Şirince köyüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Özellikle dağlık yapısı ve Şirince köyüne giden yolların dar, yokuş ve virajlı olması nedeniyle, deneyimli ve profesyonel şoförlerimizi görevlendirerek, Şirince köyüne en güvenli şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz. Herhangi bir ilden veya yurtdışından İzmir’e gelerek, İzmir Havalimanın’dan Şirince’ye nasıl gideceğim sorusunu sorduğunuzda, cevap için size bir telefon uzaklığındayız. İletişim adreslerimiz aracılığı ile bizden bilgi alabilir, araç talebinde bulunabilirsiniz. Şirince seyahatinizin amacına ve seyahat eden kişi sayısına uygun olacak şekilde araç filomuzdan seçim yapabilir, VIP, geniş araç, klasik araç, standart araç ve spor araç gibi birçok alternatif arasından tercih yapabilirsiniz. İzmir – Şirince transfer hizmeti ile köyde gezip görmek istediğiniz yerlere en kısa sürede ulaşabilir, eğer konaklayacaksanız, kalacağınız lokasyona kadar en konforlu şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. İzmir Şirince transfer  veya tatiliniz için en iyi anılar ile huzurlu bir şekilde ayrılmanız en büyük temennimizdir. İzmir Şirince  transfer için en konforlu ve güvenli yolculuğu sunan Sahil Vip Transfer sizler için araç bakım ve dezenfektan ile temizliğine önem vermektedir. Araçlarımız Mercedes vito olup size stresten uzak vip transfer hizmeti sunmaktadır.

Şirince köyü, İzmir’in tarihle iç içe bölgelerinden birisi olan Selçuk ilçesine bağlı bir dağ köyüdür. Binlerce yıllık tarihi olan köy içerisinde birçok tarihi yapı ve kilise yer almaktadır. Özellikle eski tarihlerden beri şarap üreticiliği ile ünlü olan Şirince, günümüzde de hala bu geleneği devam ettirmektedir. Eski mimariye sahip evleri ve taş döşenmiş sokakları ile yürürken kendinizi tarihin içerisinde hissedeceğiniz köyde özellikle 2012 yılı için kıyamet kehanetleri nedeniyle ciddi bir yoğunluk yaşanmış, köy dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğramıştır. Şarap mahzenlerinin yanı sıra yöresel yemekleri yiyebileceğiniz restoranlarıyla sizi karşılayan Şirince, özellikle civardaki dağlardan toplanan otlar ile yapılan yemek ve mezeler ile damak tadınıza da hitap ediyor. Yerel halk tarafından üretilen el işi takı ve tekstil ürünleri hem kaliteli hem de göze hitap eden yapıda olabilmektedir. Kendi ismi gibi şirin olan Şirince köyüne İzmir Şirince vip transfer hizmetiyle 7/24  Sahil Vip Transfer aracılığıyla oldukça kolay ulaşılabilmektedir.

İzmir havalimanından Şirince’ye gidecek olan yolcular için hem hızlı hem güvenilir bir yol olan Sahil VIP Transfer, İzmir Şirince vip transferi hizmeti bu eşsiz tatil cennetine giden yola başka bir gözle bakmanızı sağlıyor. İzmir  Havalimanından Şirince’ye gitmek için en hızlı, güvenli ve konforlu yolu sizler için sunuyoruz.

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?