İzmir Alaçatı Transfer

İzmir Alaçatı Transfer

İzmir – Alaçatı  transfer  hizmeti, İzmir  Adnan  Menderes Havalimanı’na gelen yolcularımızı Alaçatı’ya en rahat ve konforlu şekilde transferi için en iyi imkanı sunmayı amaçlamaktadır. Yorucu bir uçak yolculuğunun ardından  İzmir  Havalimanı  ile  Alaçatı arasını sizin için daha konforlu hale getirmeyi hedefliyoruz. İzmir’den Alaçatı’ya transfer için hem ekonomik, hem de rahat ve konforlu bir alternatif  düşünüldüğünde ilk akla gelen  İzmir – Alaçatı  Sahil VİP  transfer seçeneğidir. Arkadaş grupları, iş/ ofis toplulukları  gibi grup seyahatlerinizde de sizlere kaliteli bir transfer  hizmeti sunmaktadır.

Alaçatı,  İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan  ve yıl boyu aldığı rüzgar  ile hem temiz bir  havaya sahip olan hem de dünyanın gözdesi haline gelen eşsiz bir tatil beldesidir. Keşfedilmesinden öncesine kadar yalnızca yerli halkın çoğunun geleneksel taş evlerde yaşadığı sakin bir kasabayken, buradaki güzelliğin fark edilmesi, sessiz sakin ve temiz havaya sahip oluşu, yapaylıktan uzak, doğal kalması ve bölge halkının  ürettiği gıda ürünlerinin çekiciliği gibi birçok faktör buranın çekim merkezi haline gelmesine sebep oldu.

İzmir  Alaçatı’ya  transferin kolaylaşması, zaman içerisinde  çiftlerin balayı için burayı tercih etmesi, dış çekim  yapmak için görsel bir zenginlik sunması, hiç bitmeyen rüzgarı ile yelken sörfü için dünyanın sayılı  merkezlerinden biri olması  Alaçatı’nın  popülerleşmesine neden olmuştur. Eskilerden kalma cumbalı evler, aileniz ile oturabileceğiniz köşe başı restoranlar, mütevazi çarşı ve pazarı ile güzel vakit geçirmek için öncelikli tercihler  arasında yer almaktadır.

izmir Havalimanı Transfer, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan tüm Ege Bölgesi’ne son model konforlu araçlar ve deneyimli şoförler ile transfer hizmeti sunuyoruz. İzmir Havalimanı Vip Transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 Sahil VİP transfer size en güvenli hizmeti sunmaya hazırdır. İzmir Havalimanı Transer rezervasyonu yaptığınızda sürücünüzün Havalimanından uçuşunuzu anlık takip ettiğinden emin olabilirsiniz. Sahil Vip Transfer olarak İzmir Vip Transfer hizmeti dışında da tüm Türkiye genelinde VİP araçlarımız ile transfer hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Sahil vip transfer ulaşım için gerekli tüm turizm evrak ve yetki belgeleri mevcuttur. Araçlarımız transfer öncesi  ve sonrası mutlaka temizlenmektedir. Tüm araçlarımız 9 kişilik kapasitededir. Sürücülerimizin src,psikoteknik belgeleri ve diğer evrakları mevcuttur. Tüm araçlarımızda hijyen malzemeleri ( kolonya, mendil,dezenfektan)bulunmaktadır. Televizyon, buzdolabı, masa,çocuk koltuğu mevcuttur.

İzmir Çeşme’de ne yenir?

Çeşme  kahvaltı çeşitleri kadar yemekleriyle de fark yaratan bir lezzet kültürüne sahip. Çeşme’nin en gözde yiyecekleri; Kumru,midye,atom,lokma,boyoz vazgeçilmezleridir.

İzmir Çeşme de sportif aktiviteler arasında avcılık, kamp karavan,yatçılık oldukça popülerdir. İzmir Çeşme yolculuğu sırasında misafirlerimizi Çeşme’nin bu faaliyetlerine ulaştırmak için Sahil Vip Transfer deneyimli şoförleri ile güvenli transferlerini gerçekleştirmektedir.

İzmir  Havalimanından  Alaçatı’ya gidecek olan yolcular için hem hızlı hem güvenilir bir yol olan  Sahil  VIP Transfer “İzmir Alaçatı Transferi” hizmeti bu eşsiz tatil cennetine giden yola başka bir gözle bakmanızı sağlıyor. Günümüz koşullarında  araçların her yolcudan sonra hijyenik bakımdan dezenfektan ile temizliği yapılmaktadır.   Covid-19   önlemlerine    müşteri sağlığı için   önem vermekteyiz.  Havalimanı’ndan  Alaçatı’ya  transfer için en hızlı,  güvenli , hijyenik ve konforlu yolu sizler için sunuyoruz.

İzmir’i tatil için tercih ettiğinizde pek çok içenin olması bu şehri turizm merkezi haline getirmiştir. Liman şehri olması da oldukça önemli .Bu nedenle her mevsim ziyaretçi sayısı oldukça fazladır. Alaçatı da tercih edilen en gözde beldelerden biridir. İzmir Havalimanı’na gelen yolcular özellikle yoğun tercih edildiğinden Alaçatı seyahatinde rezervasyon için 7/24 bizimle iletişime geçebilmektedir. İzmir Alaçatı vip transfer en çok tercih edilenler arasındadır. Vakit sorunu olanlar için oldukça önemlidir. İş dönemlerinde, tatilde, günlük turlarda yolculuk açısından konforlu ve güvenli seyahat imkanı sunmaktadır.

İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer

İzmir Havalimanı Alaçatı Transfer, hizmetinde ön planda olan yerlerdendir. İş dönemlerinde, tatil dönemlerinde, yolculuk açısından sizin konforlu ve güvenli seyahat etmeniz bizim önceliğimizdir. Erken rezervasyon sistemi ile de daha uygun fiyatlar alabilirsiniz. Araç kalitesi, şoförlerin uzmanlığı, ön planda olmalıdır. Sahil  Vip Transfer olarak yolcularımızın güvenliğini önemsiyoruz.

Firmamız Sahil vip transfer ulaşım için gerekli tüm turizm evrak ve yetki belgeleri mevcuttur. Araçlarımız transfer öncesi  ve sonrası mutlaka temizlenmektedir. Tüm araçlarımız 9 kişilik kapasitededir. Sürücülerimizin src,psikoteknik belgeleri ve diğer evrakları mevcuttur. Tüm araçlarımızda hijyen malzemeleri ( kolonya, mendil,dezenfektan)bulunmaktadır. Televizyon, buzdolabı, masa,çocuk koltuğu mevcuttur.

İzmir Havalimanı Alaçatı transfer hizmetlerimiz sizler için hazırladığımız özel fiyatlarımız ile tatiliniz daha keyifli geçecek. İzmir Havalimanı Alaçatı transferi tercih eden misafirlerimizi otel bölgelerine gidiş dönüş hizmeti olarak sağlamaktayız

öncesi  ve sonrası mutlaka temizlenmektedir. Tüm araçlarımız 9 kişilik kapasitededir. Sürücülerimizin src,psikoteknik belgeleri ve diğer evrakları mevcuttur. Tüm araçlarımızda hijyen malzemeleri ( kolonya, mendil,dezenfektan)bulunmaktadır. Televizyon, buzdolabı, masa,çocuk koltuğu mevcuttur.

İzmir Havalimanı Çeşme transfer hizmetlerimiz sizler için hazırladığımız özel fiyatlarımız ile tatiliniz daha keyifli geçecek. İzmir Havalimanı Çeşme transferi tercih eden misafirlerimizi otel bölgelerine gidiş dönüş hizmeti olarak sağlamaktayız

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?