İzmir Mordoğan Transfer

İzmir Mordoğan Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Mordoğan transfer hizmeti güvenli ve en hızlı şekilde ulaşmak için günün her saatinde Sahil Vip Transfer ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel olan, güvenli ve sorunsuz ulaşım için eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile bunu deneyimleyebilirsiniz.

Ulaştırma hizmetlerimiz içerisinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan çevre havaalanlarına transfer, otobüs / tren garlarına transfer veya havaalanından gitmek istediğiniz noktaya mümkün olan en kısa zamanda ve güvenli bir şekilde transferinizi gerçekleştirmek için VİP havalimanı transfer hizmetimizden 7gün 24 saat boyunca faydalanabilirsiniz.

Sahil Vip Transfer firması olarak verdiğimiz İzmir – Mordoğan transfer hizmeti, iş toplantılarınızda, fuar, kongre veya seminer için gideceğiniz noktalarda size en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Aile veya arkadaş gruplarınızda da sorunsuz ve eğlenceli şekilde tamamlama imkanı sağlıyoruz. Size özel olarak tahsis ettiğimiz şoförünüz ile Ege Bölgesi’nde keyifli bir seyahat ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

Günümüzde herkesin oldukça tedirginlik yaşadığı Covid-19 virüs salgınına karşı alınabilecek tüm temizlik önlemlerini büyük bir titizlikle alıyoruz. Her transfer öncesinde ve sonrasında tüm araçlarımız özel dezenfekte malzemeleri ile yeniden kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ayrıca tüm araçlarımızda yolcularımızın kullanımı için maske, eldiven ve dezenfektan bulunduruyoruz.

 

 

 

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?