İzmir Urla Transfer

İzmir Urla Transfer

İzmir Urla transfer, İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı’na vardığınız andan itibaren size daha iyi bir seyahat deneyimi sunmak için sizi karşılayan, Sahil Vip Transfer güler yüzlü ve deneyimli şoförlerimiz ile, İzmir Urla transfer için konforlu, güvenli ve keyifli bir yolculuk yapmanız için tüm özveriyi gösteriyoruz. İzmir Havalimanı’ndan Urla’ya, seyahat nedeniniz ne olursa olsun, her ihtiyaca uygun araçların yer aldığı filomuzdan, VIP, klasik, spor ve geniş araç gibi araç seçenekleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile transfer hizmetini mümkün olan en iyi kalitede sunmayı amaçlıyoruz. Böylelikle sizler  İzmir Havalimanı‘ndan Urla’ya olan seyahatlerinizde Vip transfer hizmeti ile zamandan tasarruf ederek yalnızca işinize veya seyahatinize odaklanabileceksiniz.

Urla, İzmir ilinin sevilen ilçelerinden bir tanesidir. Hem tatil yapmak için uygun oluşu, denizi ve havası ile hem de yaşam için güzel bir ortam sunması nedeni ile insanlar tarafından sıkça tercih edilen ilçelerden bir tanesidir. İzmir merkezine yakın olmasının yanı sıra, bir o kadar da şehir karmaşasından uzak oluşu gerek yerleşmek için gerekse hafta sonu ziyaretleri için Urla’yı cazip kılan etkenlerdir. Sahil kesimi ve yeşillik alanlarının güzelliği ile havasının temizliği   insanlara buraya çeken en önemli unsurların başına yer alıyor. Ayrıca ilçe içerisindeki İzmir  Yüksek   Teknoloji Enstitüsü (İYTE)’nün de yer alışı ilçeyi bir hayli canlandırmış durumdadır. Öte yandan bu üniversite   kampüsü içerisinde yer alan   Teknoparkta da birçok teknolojik gelişmenin temelleri atılmakta, geleceğe dair gelişmelere zemin hazırlanmaktadır. Genellikle uzun yolculuklarda yaşanan yol yorgunluğu nedeni ile varış noktasına vip transfer  olan   yolcular,   vardıkları bölgede herhangi bir   aktivite   yapmaya başlamadan önce dinlenme ihtiyacı hissetmektedirler,  İzmir Urla vip transfer ile bu yorgunluğu bir nebze de olsa azaltarak Urla vip transfer gerek işlerinize gerek yapmak istediğiniz aktivitelere Sahil  Vip  Transfer  ile daha çabuk,  konforlu ve güvenli bir şekilde başlama imkanı elde edebilirsiniz. Havalimanı’ndan Urla’ya en hızlı ve güvenli yoldan ulaşmak isteyen yolcular için güzel bir alternatif olan transfer hizmeti, sizlere zamandan tasarruf ettirmeyi amaçlamaktadır.

Araçlarımız  Mercedes Vito olup sizler için özel tasarlanmıştır. Araç içi tv, masa, buzdolabı, internet, bebe koltuğu  vb. tüm ihtiyaçlarınız için düşünülmüştür.

Sahil Vip Transfer, şehir içi  ve şehirlerarası transfer  ihtiyaçlarınızı en kolay,ekonomik ve güvenli şekilde karşılayan öncü bir VIP güvenli bir transfer firmasıdır. Sizin için seyahatinizin  her aşamasında konfor ve güvenliği  biraraya getiriyoruz.

Sahil Vip Transfer olarak,İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan tüm Ege Bölgesi’ne istediğiniz zaman 7/24 bize ulaşarak rezervasyon yapabilirsiniz

İzmir Havalimanı’ndan Urla’ya gidecek olan yolcular için hem hızlı, hem güvenilir  bir yol olan Sahil VIP Transfer, İzmir Urla   transfer hizmeti bu eşsiz tatil cennetine giden yola başka gözle bakmanızı sağlıyor. Havalimanı’ndan Urla’ya gitmek için en hızlı,    güvenli ve konforlu yolu sizler için sunuyoruz.

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?