İzmir Foça Transfer

İzmir Foça Transfer

İzmir Foça Transfer ihtiyacınız için, İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘ndan İzmir Foça transfer hizmetimiz, Sahil Vip     Transfer ile güvenli , konforlu, COVİD-19 önlemleri alınarak gerçekleşmektedir. Aynı şekilde İzmir Foça‘dan, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na da  transferi  VIP araçlarımızla sağlıyoruz. Güvenli, hijyen koşullarına uygun, deneyimli şoför ve konforlu seyahat tercih etmeyi planlıyorsanız, İzmir Foça Transfer için, İzmir vip transfer   hizmeti ile Sahil  VIP  Transferi tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmet politikası ile deneyimli ve trafik kurallarına uyan güvenilir şoförlerimiz ile size VIP transfer hizmeti     sağlamaktadır. Böylece İzmir  Havalimanı’ndan Foça’ya vip  transfer de seyahatinizi farklılaştırıyoruz.

Tatil ve iş seyahatlerinizde, İzmir  Foça  transfer yolculuğunuzu son model VIP araçlarımız ile ulaşım sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz anda Foça’dan da Havalimanı’na güvenli bir şekilde hijyenik koşullarla her  transfer sonrası temizlenen araçlarımız ile  İzmir  Foça transferinizi sağlayabiliriz. Aynı şekilde Foça’dan, tatil dönüşü  İzmir Havalimanı’na zamanında ulaşım için Sahil   VIP  Transfer  ile keyifli ve stresten uzak bir yolculuk yapabilirsiniz.

Foça’ya yapacağınız Transfer ihtiyaçlarınızda , Sahil Vip Transfer size bir telefon kadar yakın. Lütfen Foça Ulaşım ihtiyaçlarınız için, bizden fiyat almadan karar vermeyin. Tatil planlarınızı yaparken bizleri de bu plana dahil etmenizi çok isteriz.

Foça    Hakkında                                                                                          

Ege’de eski doğal güzelliklerini koruyabilmiş sahil yerleşimlerinden birisi  Foça insanı etkileyen bir belde. İzmir‘e uzaklığı 70km’dir. Foça içinde balıkçılık, tarım ve hayvancılık geçim kaynağıdır. Yerli turist ve yazlıkçıların tekne turları ile katıldığı geziler muhteşem koyları gezme fırsatı yaratmaktadır. Özellikle  İzmir Foça  transfer yolculuğunuzda Sahil Vip Transfer hizmeti ile bunu daha etkin kılabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti öncelikli  VIP transfer  hizmeti sunmaktadır. Önde balıkçı tekneleri, arkada masmavi deniz ve sonrasında küçücük adacıklarla muhteşem bir koy. Daracık taş sokakları ve evleri ile insanı etkiliyor.

Foça halkı kentlerini nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan, Akdeniz fokları ile simgeleştirmektedir. Foça bütün doğal güzelliklerinin, plajlarının otantik mahallelerinin yanı sıra 12 ion kentinden biri olan Phokaia’nın kalıntıları üzerine kurulmuş, yer    altında birçok tarihi döneme ait eserlerin bulunduğu bir kenttir. İzmir  Havalimanı’ndan  Foça’ya  transfer olacak yolcular için hem güvenilir hem konforlu yol olan  Sahil  Vip Transfer, İzmir Foça  transfer hizmeti ile bu eşsiz tatil cennetine giden yola başka   gözle   bakmanızı sağlıyor. Günümüz koşullarında covid-19 önlemleri için, müşteri sağlığı bakımından her transfer, sonrası araç dezenfektan ile hijyen koşullarına uygun temizlenmektedir. Havalimanı’ndan  İzmir  Foça’ya  transfer için en güvenli konforlu VIP yolculuğu sizlere sunuyoruz.

 

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?