İzmir Edremit Transfer

İzmir’e 200 km uzaklıkta olup, araç ile yaklaşık 2 saat 30 dakika mesafede ulaşılan Edremit, Balıkesir’in güzel ilçelerinden bir tanesidir. Akdeniz ikliminin özelliklerini taşıyan belde 4 mevsim ziyaret edilebilir. Zeytin ve zeytinyağı üretimi ile ünlü olan beldemizde üretilen zeytinyağları farklı ülkeler tarafından da tercih edilmektedir.

İzmir’den Edremit’e ulaşmanın bir çok farklı alternatifi olsa da en güvenli ve rahat seçenek Sahip Vip Transfer firması ile alınacak olan transfer hizmetidir. İzmir – Edremit transfer hizmeti, hangi sebeple olursa olsun yolcularımızın ulaşımını en konforlu şekilde gerçekleştirmelerini sağlamayı amaç edinmiştir. Deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sizi İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıp Edremit’e en profesyonel ve mümkün olan en kısa şekilde ulaştırıyoruz. Yapılan yorucu uçak yolculuğunun ardından, bir de araba kullanıp trafik sorunu çekmeye gerek kalmadan Vip araçlarımızda ister kalabalık gruplar halinde isterseniz yalnız şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından Havalimanı’ndan karşılanıp varış noktasına kadar kendinizi en rahat şekilde hissetmeniz en büyük amacımız. Uzun mesafede konforlu bir transfer hizmeti için günün her saati büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

Tüm bunların yanında sadece iş toplantıları, seminer ve kongreler dışında günlük gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olmak adına da hizmet vermekteyiz. Yapacağınız dost ziyaretleri ve alışverişlerinizde size özel şoförlü araçlar ile Vip transfer hizmeti sunmaktayız.

İzmir Edremit Transfer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön

Bizi Arayın!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?